Skip to Content

Apie mus

Vokieciu24.lt - tai projektas norintiems greitai ir linksmai išmokti vokiečių kalbą. Puslapyje rasite visą mokymuisi reikalingą medžiagą - audio pamokėles, užrašus, žodynėlį bei video, kuriame aiškiai matysite mokomuosius žodžius, frazes ir sakinius.
 

Septynios priežastys, kodėl verta mokytis vokiečių kalbos
 

1. Visame pasaulyje paplitusi vokiečių kalba yra pirmoji ir antroji kalba beveik 125 milijonams žmonių. Vien Europoje apie 100 mln. žmonių vokiečių kalba yra gimtoji kalba. Septyniose Europos šalyse – Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Italijoje ir Lichtenšteine – vokiečių kalba yra vienintelė kalba arba bent jau oficiali regiono kalba.

2. Europos Sąjungoje vokiečių kalba, kaip gimtoji kalba, su dideliu atotrūkiu užima pirmąją vietą: kas kalba vokiškai, gali susikalbėti su kiekvienu ketvirtu ES piliečiu savo gimtąja kalba. ES Parlamente vokiškai kalbantys deputatai sudaro didžiausią grupę. Vokiečių kalba yra viena oficialių ES kalbų ir greta anglų ir prancūzų kalbų svarbiausia darbinė kalba.

3. Vokiečių kalba yra kultūros ir mokslo kalba. Kas ją moka, gali susipažinti su žymių filosofų, rašytojų ir poetų bei mokslininkų veikalais originalo kalba.

4. Didžioji Lietuvos studentų dalis studijoms užsienyje pirmoje vietoje pasirenka Vokietiją. Vokietija siūlo aukščiausio lygio studijas patraukliuose ir kultūros požiūriu įvairiapusiškuose universitetiniuose miestuose.

5. Internete vokiečių kalba po anglų kalbos yra dažniausiai vartojama kalba.

6. Lietuva ir Vokietija palaiko artimus ekonominius ryšius. Vokietija yra vienas svarbiausių Lietuvos prekybos partnerių ir vienas didžiausių investuotojų. Vis daugiau Vokietijos įmonių pripažįsta Lietuvą kaip patrauklią vietą investicijoms ir įsikuria čia. Vokiečių kalbos žinios gali žymiai padidinti profesinius šansus. Vokietijoje trūksta aukštos kvalifikacijos IT specialistų, gydytojų, slaugytojų ir kitų profesijų specialistų. Taigi, mokėdami vokiškai mūsų specialistai turi realių galimybių rasti darbo vietų šioje šalyje.

7. Lietuva tampa vis labiau mėgstama vokiečių atostogautojų šalimi. Praėjusiais metais jų skaičius padidėjo beveik dvigubai, ir turi tendenciją augti ir toliau. Todėl vokiečių kalbos žinios skatina ne tik tarpusavio supratimą, tačiau taip pat teikia didelių privalumų turizmo šakoje.
 

Kodėl verta mokytis su vokieciu24.lt?
 

Norėtume pabrėžti, kad mokytis kalbą su mumis bus labai lengva ir linksma. Tereikia atsipalaiduoti. Neįsitempkite ir mokykitės su malonumu. Lėtai ir ramiai klausydami bei kartodami pateiktą medžiagą jūs gana lengvai įsidėmėsite vokiškas frazes, kurias tenka mokytis mintinai.

Vokiečių kalbos kurso galėsite klausyti gerdami kavą ar arbatą, pietų pertraukėlių metu, vairuodami automobilį ar patogiai įsitaisę namuose, taip pat mindami dviratį lauke ar darydami pratimus sporto salėje.

Vokiečių kalbos pagrindai pateikiami labai aiškiai. Tiek mažas, tiek jaunas, tiek garbaus amžiaus sulaukęs be didelių pastangų galės puikiai įvaldyti pasaulinę kalbą. Dvidešimt keturias valandas per parą vokiečių kalbos kursai jūsų paslaugoms.

 

Su Vokieciu24.lt be vargo pasieksite A2 lygį "Pusiaukelė"

 

5 vokiečių kalbos gebėjimai, kuriuos garantuojame pabaigusiems Vokieciu24.lt pradinio lygio kursą:

  1. SUPRASITE  sakinius ir dažnai vartojamus posakius, susijusius su svarbiausiomis gyvenimo sritimis (pavyzdžiui, apie asmenį, šeimą, pirkimą, vietos geografiją, darbą).

  2. BENDRAUSITE  įprastose kasdienėse situacijose apie žinomus dalykus, kai reikia pasiteirauti informacijos ar ją suteikti.

  3. SKAITYSITE  trumpus paprastus tekstus. Galėsite surasti informaciją kasdieniuose tekstuose: skelbimuose, reklaminiuose lapeliuose, valgiaraščiuose, tvarkaraščiuose, ir supras­ti trumpus, paprastus asmeninius laiškus.

  4. PAPASAKOSITE  apie savo išsilavinimą, artimiausią aplinką, būtiniausius poreikius ir laisvalaikio pomėgius.

  5. RAŠYSITE  trumpas, paprastas pastabas ar žinutes. Galėsite parašyti paprastą asmeninį laišką, pvz., kam nors už ką nors padėkoti, trumpai papasakoti apie kelionę.

Daugiau informacijos rasite Europos kalbų aplanko svetainėje.