Skip to Content

Vokieciu24.lt naujienos

2013 metų, vasario 1 d.
Įkelta 25-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 30 minučių. Šią pamoką skirsime būdvardžiams. Norime, kad išmoktumėte jų kuo daugiau. Mokysimės laipsniavimo, kad galėtume palyginti žmones, gyvūnus, reiškinius. Jūsų laukia istorija Katzen fressen  nicht immer Mäuse ir namų darbai.

2013 metų, sausio 30 d.
Įkelta 24-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Thema von heute ist: Mein Job – mano darbas. Tekstas mįslė – atspėkite profesiją – Ich bin...? Die Jobsuche im Internet – darbo skelbimai internete. Pratimai su perfekto laiku. Vokiški jaustukai/ištiktukai – die Interjektionen.

2013 metų, sausio 28 d. 

Startavo dar vienas kalbų projektas - Ispanų kalbos pamokos - http://ispanu24.lt. Įgarsiname su tikrais ispanais. Startuojame su 5 pamokoms, pirma pamoka yra visiškai nemokama. Išbandykite!

2013 metų, sausio 11 d.
Nuo šiol galite pamokėles galite įsigyti iš Paypal.vokieciu kalbos kursai paypal Taip pat VISA, MASTERCARD kredinių kortelių. Daugiau informacijos rasite paspaudę Pirkti. Šiuo metodu taip pat galite lengvai, neturint Paypal paskyros, apmokėti iš bet kokios šalies su debetine/kreditine kortele.

2013 metų, sausio 7 d.
Įkelta 23-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 30 minučių. Šioje pamokoje toliau mokysimės būtąjį sudėtinį laiką – Perfekt. Das Wetter – oras ir die Wetteraussichten – oro prognozės.  Vartosime beasmenį - es - oro sąlygas nusakančiuose junginiuose.

2013 metų, sausio 4 d.
Įkelta 22-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 26 minutės. Thema von heute ist: das Wohlbefinden - savijauta. Ich hoffe, ihr alle seid gesund und munter. Šioje pamokoje mūsų laukia dialogai tarp paciento ir gydytojo bei sveikos gyvensenos patarimai. Išmoksime sudaryti sudėtinį būtąjį laiką Perfekt.

2013 metų, sausio 3 d.
Įkelta 21-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 23 minutės. Šios pamokos tema: Gesundheit und Krankheiten – sveikata ir ligos arba Beim Arzt – pas gydytoją. Mūsų laukia žmogaus kūno sandara, paciento nusiskundimai, ligos, o prasiblaškymui - medicininiai anekdotai.

2012 metų, gruodžio 21 d.
Įkelta Kalėdinė vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 31 minutė. Artėjančių švenčių progą nuo viso vokieciu24.lt kolektyvo sveikiname Jus ir dovanojame šią šventinę pamoką. Frohe Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr! – Linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

2012 metų, gruodžio 13 d.
Ilgai lauktas ir jau oficialus http://norvegu24.lt startas. Pradedame su penkiomis norvegų kalbos pamokomis. Visos pamokos yra ruošiamos ir įgarsinamos pačioje Norvegijoje su tikrai norvegais. Išbandykite pirmą pamoka nemokamai!

2012 metų, gruodžio 12 d.
Įkelta 20-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 31 minutė. Šios pamokos tema: kelionės, svečiai, viešnagės ir pramogų organizacija, svečių apgyvendinimas, maitinimas ir kiti svarbūs dalykai, kad svečiai liktų patenkinti. Juk mes, lietuviai, esame vaišingi – gastfreundlich.

2012 metų, gruodžio 11 d.
Įkelta 19-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 26 minutės. Šioje pamokoje mokysimės stipriuosius veiksmažodžius ir jų pagrindines formas. Sudarysime sakinius kelionių tema ir rašysime laišką apie kelionę į Berlyną - Ein Brief über die Reise nach Berlin, kuriame veiksmažodžius vartosime būtuoju Imperfekt laiku.

2012 metų, lapkričio 14 d.
Įkelta 18-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Šioje pamokoje tęsime vientisinio būtojo laiko – Imperfekt - darybą, išmoksime parašyti nesudėtingą laišką, kuriame visus veiksmus išreikšime būtent šiuo laiku. Kursime ir versime sakinius. Pamoką paįvairinsime praktikuodami tarti vokišką R garsą, kuris skiriasi nuo lietuviškojo, stipriai vibruojančio r garso.

2012 metų, lapkričio 7 d.
Įkelta 17-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Šioje pamokoje mokysimės vienas kitą pagirti, palinkėti sveikatos ir viso ko geriausio, pareikšti užuojautą; padėkoti už kvietimą į svečius, atsisveikinti ir palinkėti gero kelionės namo. Išmoksime asmenuoti Imperfekto - vientisinio būtojo - laiko pagalbinius veiksmažodžius haben ir sein.

2012 metų, lapkričio 6 d.
Įkelta 16-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 24 minutės (+4 minutės papildomos medžiagos). Šioje pamokoje pratęsime valgio temą. Mūsų laukia įdomus eilėraštis, kuriame aprašomas kupinas įvairių spalvų ir kvapų derlingas ruduo. Pakalbėsime, ką gi valgome per dieną - was du tagsüber isst? Dar apsilankysime restorane, užsisakysime, ką nors pavalgyti, išgersime taurę vyno.

2012 metų, lapkričio 4 d.
Įkelta 15-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 21 minutė (+9 minutės papildomos medžiagos). Šios pamokos tema - maistas. Der Appetit kommt beim Essen.– Apetitas atsiranda bevalgant. Išmoksime labai daug maisto produktų pavadinimų. Susipažinsime su tariamąja nuosaka - möchten – norėti.

2012 metų, spalio 24 d.
Įkelta 14-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Šios pamokos tema Erkundigungen in der Stadt – Pasiteiravimai mieste, kaip nepasiklysti ir paklausti kelio, kaip nueiti iki Rotušės ir kitur. Smagaus eilėraščio pagalba mokysimės tesingai vartoti neiginius nicht ir kein.

2012 metų, spalio 10 d.
Įkelta 12-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės (+5 minutės papildomos medžiagos). Šios pamokos tema yra laikas. Ne abstraktus, it smėlis tarp pirštų sprūstantis, o tikslus laikrodžio rodomas laikas – die Uhrzeit – ir su tuo susijusi leksika. Išmoksime kartotinius skaitvardžius: dukart, triskart, penkiskart ir kt.

2012 metų, rugsėjo 26 d.
Įkelta 11-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Pradėsime nuo rudeniško eilėraštuko. O toliau mūsų laukia die Freizeit – laisvalaikis. Klausime ir atsakysime, ką mėgstame veikti laisvalaikiu. Papasakosime apie savo hobius ir pomėgius.

2012 metų, rugsėjo 22 d.
Įkelta 10-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 28 minutės. Sužinosime metų laikus, mėnesius, savaitės dienas - viską, apie laiką. Mokysimės linksniuoti artikelius ir savybinius, parodomosiu bei neigiamus įvardžius. 

2012 metų, rugsėjo 17 d.
Įkelta 9-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Thema von heute ist: Meine Familie – Mano šeima. Kalbant apie šeimą naudosime įvairius savybinius įvardžius, išmoksime daug naujų giminystės saitus nusakančių daiktavardžių ir atliksime keletą pratimų.

2012 metų, rugsėjo 6 d.
Įkelta 8-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės (+7 minutės papildomos medžiagos). Mein Haus oder meine Wohnung – Mano namas arba mano butas. Šioje pamokoje išmoksime daug naujų, su namais susijusių žodžių, ir pasakosime apie savo namus.

2012 metų, rugsėjo 3 d.
Įkelta 7-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 26 minutės. Šioje pamokoje mokysimės didesnius už 100 skaičius. Klausime ir atsakysime, kiek mums metų ir kada gimėme, koks mūsų telefono, namo ar buto numeris. Taip pat jūsų laukia daug užduočių su skaičiais.

2012 metų, rugpjūčio 29 d.
Įkelta 6-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 26 minutės. Šioje pamokoje išmoksime skaičiuoti iki 100. Sužinosime daug liepiamosios nuosakos sakinių, pvz. Wiederholen Sie, bitte! - Prašome pakartoti! ir fraziologizmų, pvz. Auf Wolke sieben schweben - Jaustis lyg devintam danguje.

2012 metų, rugpjūčio 16 d.
Nuo šiol vokiečių kalbos pamokas galite pirkti ir SMS žinutėmis. Tai galite daryti iš Lietuvos, Vokietijos, Airijos, Norvegijos ir Didžiosios Britanijos.

2012 metų, liepos 26 d.
Šiandieną oficialiai startuojame http://vokieciu24.lt. Pristatome jums vokiečių kalbos mokytojus - tai Laura ir Tomas. Jie jus lydės per visą vokiečių kalbos kursą. Linkime jums smagaus mokymosi!

2012 metų, liepos 24 d.
Įkelta 5-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Šioje pamokoje sužinosime naujų šalių, kalbų pavadinimus. Išmoksime atsakyti į klausimą, o taip pat ir paklausti pašnekovo, kokiomis kalbomis šnekame ir kur gyvename. Čia mums padės veiksmažodžiai: sprechen ir wohnen.

2012 metų, liepos 22 d.
Įkelta 4-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Šioje pamokoje mokysimės savo pašnekovų paklausti, iš kur jie ir ką jie dirba. Sužinosime daug naujų vyriškų ir moteriškų profesijų.  Taip pat mokysimės šalių pavadinimų.

2012 metų, liepos 20 d.
Įkelta 3-ia vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Šioje pamokoje išmoksime prisistatyti, paklausti pašnekovo vardo, iš kur jis ar ji yra. Teirausimės, koks pašnekovo darbas. O atsakyti į šį klausimą Jums padės pateikti profesijų pavadinimai.

2012 metų, liepos 18 d.
Įkelta 2-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Šioje pamokoje mokysimės asmeninius įvardžius ir veiksmažodžio esamąjį laiką. Sužinosime apie žodžių tvarką teiginiuose ir klausiamuose sakiniuose. O taip pat asmenuosime pagrindinius vokiškus veiksmažodžius sein ir heißen.

2012 metų, liepos 15 d.
Įkelta 1-a vokiečių kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 20 minučių. Šioje pamokoje susipažinsite su keliomis pasisveikinimo ir susipažinimo frazėmis, abėcėle ir fonetikos ypatumais.