Skip to Content

Antra pamoka

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą vokiečių kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

 

 

 

 

 

Trukmė - 5 minutės.

pamokos audio medžiaga

 

 

 

Antros vokiečių kalbos pamokos trukmė - 27 minutės. Šioje pamokoje mokysimės asmeninius įvardžius ir veiksmažodžio esamąjį laiką. Sužinosime apie žodžių tvarką teiginiuose ir klausiamuose sakiniuose. O taip pat asmenuosime pagrindinius vokiškus veiksmažodžius sein ir heißen.


 

Hallo, liebe Lerner – sveiki mieli besimokantieji! Sveiki visi, kurie vokiečių kalbos mokosi kartu su vokieciu24.lt. Su jumis dar kartą sveikinasi Laura. Man antrins mano pagalbininkas Tomas - Hallo.

Nepamirškite, kad su mumis mokytis galite bet kur ir bet kada - gerdami kavą, pietų pertraukos metu, vairuodami automobilį, gamindami vakarienę ar sportuodami. Vokiečių kalbos pamokėlės bet kuriuo paros metu ir bet kurioje vietoje!

Lernen macht Spaß! – Mokytis smagu!

Šiandien pasikartosime pasisveikinimo ir atsisveikinimo žodelius, išmoksime asmeninius įvardžius ir sužinosime apie veiksmažodžio esamąjį laiką ir žodžių tvarką teiginiuose ir klausiamuose sakiniuose.

- Pirmasis žodis, kurį išmokome ir kurį naudojame sveikindamiesi yra žodis

Hallo - Labas

- Sehr gut. Jus ir Tomą girdama visada sakysiu:

Sehr gut – Labai gerai

Ausgezeichnet – Šaunu

 

Pasikartokime dviejų pažįstamų žmonių ar bičiulių pokalbį pasisveikindami ir pasiteiraudami, kaip jie laikosi. Šį pokalbį girdėjote mūsų pirmojoje pamokoje. Taigi, kartojame:

- Hallo, Tomas.

- Hallo, Laura.

- Kaip tau sekasi? Wie geht es dir?

- Ačiū, gerai. Danke, gut. O kaip sekasi tau? Und wie geht es dir?

- Danke, auch gut. Dėkui, taip pat gerai.

Arba:

- Danke, sehr gut.  Ačiū, labai gerai. Und wie geht es dir?

- Danke, auch sehr gut. Dėkui, taip pat labai gerai.

 

Galime sveikintis ir taip:

- Sveikas, Tomai. Grüß dich, Tomas. Wie geht’s?

- Danke, es geht. Ačiū, pusėtinai.

Danke - Ačiū

Vielen Dank – Labai ačiū

- Danke arba Vielen Dank.
Didžiąja raide rašome, nes šiuo atveju der Dank yra daiktavardis, kurie, kaip jau pamenate iš pirmosios pamokos, vokiečių kalboje rašomi iš didžiosios raidės. Taigi: Danke. Arba dar mandagiau: Vielen Dank. 

- Ausgezeichnet!

 


Pastaba: Įsigyjus visą šios pamokos medžiagą, turinys jums bus aktyvuotas automatiškai.

Komentarai

Geros pamokos. Galiu mokytis ir daryti savo kasdienius darbus. Labiausiai patinka klausytis jusu kai vairuoju

Hallo man tai patinka

noriu pramoki savarankiskai vokeciu kalbos,turiu knygute...bet manau kad tai mazoka

Laba diena pradejau mokytis. Man labai patinka ir kaina tinka .Ačiū Jums labai gegužės mėnesį vyksiu trumpam i vokietija bus proga pamokas išbandyti praktiškai. Tikiuosi ateitį i Blygio atsiras tokios pamokos. Ačiū dar karta.

roma
pagal naujasias vok kalbos rasybos taisykles yra leidziama vietoj ß vartoti dvi ss ir atvirkciai

ir dar mazas pastebejimas.pasakymai, taip kaip ir anglu kalboj ir pan yra cia visai netinkami, tai ne musu gimtoji kalba ir daugelis vyresniosios kartos zmoniu jos nesimoke.

o taip tai tikrai malonu prisiminti. aciu

Pasakymai, taip kaip ir anglų kalboj yra labai tinkami. Nes vėleniosios kartos žmonės, tokiekaip aš, mokėsi ir moka anglų kalbą.

noriu pradeti mokytis savarankiskai vokieciu kalbos

Laba diena, Erika, iš Vokietijos patogu atsiskaityti per PayPal. Reikia turėti VISA arba MasterCard kortelę. Jokių papildomų registracijų ir mokesčių už pavedimą.

Vokiečiu24.lt tinklapyje meniu PIRKTI pasirinkite šiek tiek žemiau geltoną mygtuką – Pay with PayPal. Daugiau informacijos šioje nuorodoje http://vokieciu24.lt/klausimas/kaip-apmoketi-paypal-arba-debetine-kreditine-kortele

Jei turite artimųjų Lietuvoje, gali jie už jus sumokėti iš lietuviško banko.

Aciu Jums, man patinka toks pateikimas mokzmosi. Sekmes Jums.

mano manymu -pamokėlės tikrai geros,man patinka.Ačiū

Labai gerai tos pamokeles,as pradzioje mokiausi is knygu pati,tai buvo Vokieciams juoko su tarimu...Sunku perprasti ju gramatika..Labai reikalingos tokios pamokeles,labai

MAN IRGI:-)

Sveiki, dirbu šeimoje ir paklausiau apie žodį "jein", kažkodėl sako, kad nežino tokio žodžio. Gal paprasčiausiai mažai vartoja ?

Laba diena,

Matyt, vokiečiai visada yra tvirtai apsisprendę ir visada žino ar JA, ar NEIN:)

O jei rimtai, visada galima pasitikrinti, ar toks žodis yra, ar jis turi sinonimų ir kokių tinklalapyje www.duden.de, įvedus į užklausos laukelį būtent tą žodį, kuriuo abejojate.
 

Sėkmės!
Tomas

Danke, būtinai jiems parodysiu.Juolab, kad man buvo minėję, jog vokiečiai kalba gan paprastai, be "įmantrybių"

Sveiki, baigus visas pamokas ar isduosite pazymejimus

Laba diena, pamokos skirtos mokytis savarankiškai, žinių įvertinimo sistemos nėra ir pažymėjimo išduoti negalime.

Geros dienos!
Tomas

gal yra galimybe pirktis po viena pamoka?

Laba diena,

Taip, pirkti po vieną pamoką galimybė yra.

1. SMS pagalba (spauskite PIRKTI, apačioje rasite Pirkti SMS žinute

2. Tiesioginis pavedimas į banką. Nurodant savo el.paštą bei pasirinktas pamokas. (http://vokieciu24.lt/faq#n25)

Geros dienos

vokieciu24.lt / Tomas

labadiena pamokos labai padeda bet dar riekia papildomai dirbti su knygomis tada bus dar lengviau visiems geru nauju metu iki

Sveiki, ar teisingai supratau, kad Das Madchen -mergaite- yra nekatrosios gimines dktv.? Jei taip, kodel?

Laba diena,

Vokiško daiktavardžio das Mädchen giminė yra niekatroji, nes šis daiktavardis viduramžiais buvo sudarytas prie žodžio die Magd (merga, tarnaitė) pridėjus mažybinę priesagą -chen.

Visi daiktavardžiai, kurie baigiasi šia priesaga, yra niekatrosios giminės.

 

Smagaus mokymosi!
Tomas
 

laba diena...noriu pasakyti ,kad man vokieciu kalbos pamokos tikrai padeda, bet mano nuomone tokia, kad kai pradedu vis nauja pamoka, manau nebutina kartoti praitos pamokos-tai uzima daug laiko pradedant pamokai ir nesuteikiama per daug naujos informacijos...as turiu problema su tarimu, tai manau zodinas pamokose labai geras ir praverciantis ,bet noretusi ,kad butu daugiau dialogu, pavyzdziu ...bent jau as ir manau kai kurie kiti mokiniai noreciau, kad butu pamoku susijusiu darbo sritimi..kai as pirkau knyga tikejausi ,kad tokia informacija bus teikiama, bet deje..jau esu ismokusi 3 pamokas ,bet tai nepakankama susikalbeti su Vokietyjos pilieciu...tikiuosi ,kad man sios pamokos pravers ir tolimesnese pamokose sulauksiu tokios informacijos ,kurios man tikrai reikia;)

Laba diena, praeitų pamokų kartojimai yra tik pirmose 5 pamokose. Kartojimai yra reikalingi, kad glaustai pasikartotumėte buvusią pamoką ir nusoekliai pereitumėte prie naujos temos. Pradžioje svarbu lėtesnis tempas su pakartojimais. Kitose pamokose, kai jau šiek tiek būsite pramokusi, kartojimų nebus.

Pradinį lygį sudarys 30 pamokų, taigi ir tiek pat temų, kad gebėtumėte susikalbėti svarbiausiomis iš jų - apie šeimą, asmeninį gyvenimą, pirkimą, laisvalaikio pomėgius, darbo dieną, keliones, ir t.t. Tikrai bus ir apie darbą, jo paieškas.

 

Smagaus mokymosi!
Tomas

Sakykite ar bus imanoma ismokti ne tik pradini 30 pamoku kursa, bet is mokytis toliau, A2-B2-C2 lygiu?

Laba diena, šiuo metu kuriame 30 pradinio lygio pamokų. Pažengęs lygis taip pat numatytas (jis atitiktų B1-B2 lygį).
 
Geros dienos!
Tomas
 

Ar įmanoma pamokas paleisti su iPadu? Jei taip, kaip tai padaryti?

Laba diena, kol kas galite tik įsirašyti audio MP3 ir klausytis, skaityti užrašus.
Artimiausiu metu atnaujinsime sistemą ir galėsite naudotis pamokų medžiaga tiesiai iš http://vokieciu24.lt
 
Geros dienos!
Tomas

labai geras puslapis

ar žodynas jusu neveikia? įrašau žodžius ir neišverčia...

Laba diena, ačiū už pastabas. Žodynas veikia, pasitikrinkite, ar teisingai parinktas vertimas, t.y. vokiečių-lietuvių ar lietuvių - vokiečių.
Smagaus mokymosi!
Tomas

tik va kad brangu,man labai patinka vokieciu kalba ir turiu ja ismokti kad dyrbti galeciu vykti i vokietija bet brangu man uz kursus jusu moketi,siaip tai sauni programa,o kiek mazdaug pamokeliu reikia norint susikalbeti su vokieciais

Brangu ? Kaip tik visai nebrangu, o ir mokytis smagu.

Laba diena, manau, kad 5 Lt už pamoką nėra brangu lyginant su kitų kursų kaina. Kad galėtumėte susikalbėti, būtinai reikalingas pradinis lygis, t.y. bent 30 pamokų. Šiuo metu pas mus yra 11, bet artimiausiu metu sukursime likusias.
Sėkmės,
Tomas

Aciu labai puiku bet noriu paklausti ar bus daugiau pamokeliu pagarbiai dilaila.

Laba diena, tikai bus, pradinį lygi sudarys viso 30 pamokėlių. Pamokos šiuo metų įrašinėjamos ir ruošiamos pateikti mūsų mokiniams :)
 
Raminta - vokieciu24.lt

labai patinka!!!saunus puslapis:)

labai puiku! man patinka!