Skip to Content

Išmokite vokiečių kalbą per 3 mėnesius!

Garantuojame greitą bei smagų mokymąsi internetu. Vokieciu24.lt projekte rasite viską, ko reikia efektyviam mokymuisi: audio ir video įrašus, žodynėlį bei užrašus. Pateikiama tik kruopščiai atrinkta medžiaga. Pamirškite brangiai kainuojančius vokiečių kalbos kursus.

  • Sutaupykite 30% savo laiko

  • Išleiskite 70% mažiau pinigų

  • Mokykitės tada, kada norite


 

Su Vokieciu24.lt be vargo išmoksite A2 lygį "Pusiaukelė"

 

 

5 vokiečių kalbos gebėjimai, kuriuos garantuojame pabaigusiems Vokieciu24.lt pradinio lygio kursą:

  1. SUPRASITE  sakinius ir dažnai vartojamus posakius, susijusius su svarbiausiomis gyvenimo sritimis (pavyzdžiui, apie asmenį, šeimą, pirkimą, vietos geografiją, darbą).

  2. BENDRAUSITE  įprastose kasdienėse situacijose apie žinomus dalykus, kai reikia pasiteirauti informacijos ar ją suteikti.

  3. SKAITYSITE  trumpus paprastus tekstus. Galėsite surasti informaciją kasdieniuose tekstuose: skelbimuose, reklaminiuose lapeliuose, valgiaraščiuose, tvarkaraščiuose, ir supras­ti trumpus, paprastus asmeninius laiškus.

  4. PAPASAKOSITE  apie savo išsilavinimą, artimiausią aplinką, būtiniausius poreikius ir laisvalaikio pomėgius.

  5. RAŠYSITE  trumpas, paprastas pastabas ar žinutes. Galėsite parašyti paprastą asmeninį laišką, pvz., kam nors už ką nors padėkoti, trumpai papasakoti apie kelionę.

Daugiau informacijos rasite Europos kalbų aplanko svetainėje.

 

 


 

  Nemokamai Visa pamoka
 

VISŲ PAMOKŲ AUDIO PIRMA DALIS - NEMOKAMAI

 

AUDIO ĮRAŠAI. Viena pagrindinių dalių vokiečių kalbos pamokose. Kiekvienos pamokos trukmė 20 - 25 minutės. Audio įrašus galite klausytis tiesiai iš vokieciu24.lt puslapio arba atsisiųsti ir klausytis Jums patogiu laiku bei vietoje.

VIDEO MEDŽIAGA. Žiūrėdami pamokos video medžiagą, Jūs greičiau įsisavinsite naujus žodžius, frazes bei sakinius, taip pat tarimą bei rašybą.

ŽODYNĖLIS BEI TARIMAS. Nauji žodžiai bei jų tarimas yra išskirti lentelėje. Taip greičiau įsiminsite žodžius bei išmoksite taisyklingai tarti.

UŽRAŠAI. Pamokos medžiaga yra pateikta raštu. Kad būtų lengviau mokytis, nauji žodžiai, frazės bei sakiniai yra aiškiai išskirti.

ATSISIŲSTI. Jei norite audio pamokėlių klausytis Jums patogioje vietoje ir bet kokiu metu, galite atsisiųsti mp3 formate, taip pat užrašus pdf formate.

TESTAI. Kiekvienos pamokos žinioms įtvirtinti spręskite testus. Tobulinkite rašymo įgūdžius interaktyviu rašybos testu.

 

 


Turite klausimų?

 
Galbūt rasite atsakymus Dažnai užduodamų klausimų sąraše arba tiesiog paskambinkite mums - mes pasirengę pagelbėti!
 

 
Už pamokėles galite atsiskaityti šiais būdais:

1. Elektroninė bankininkystė ir kita.

Internetinės bankininkystes sistemomis. (Swedbank, DnB, Ūkio bankas, Danske bankas, Nordea bankas, Šiaulių bankas, taip pat Didžiosios Britanijos bankai). Pasirinkę šį būdą Jūs pateksite į savo banko internetinės bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Sumokėjus, pasirinktos pamokėlės bus aktyvuotos iš karto.

Grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortelėmis visose "MAXIMA" kasose. Atsispausdinkite ir nusineškite išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią mes Jums sugeneruosime po užsakymo. Jums sumokėjus, pamokėlės tą pačią akimirką bus aktyvuotos automatiškai.

Grynaisiais pinigais visuose Lietuvos spaudos ir RKiosk kioskuose. Nusineškite išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią mes Jums sugeneruosime po užsakymo. Jums sumokėjus, pamokėlės tą pačią akimirką  bus aktyvuotos automatiškai.

Grynaisiais pinigais visuose Lietuvos bankų skyriuose. Jums tereikia atsispausdinti kvitą ar nusirašyti duomenis bei apmokėti jį artimiausiame banko skyriuje.

2. Pavedimu per banką.

Atsiskaityti už pamokas galite tiesiogiai persiuntę pasirinktą pinigų sumą į mūsų sąskaitą. 

3. PayPal

Atsiskaityti už pamokas galite tiesiogiai persiuntę pasirinktą pinigų sumą iš savo PayPal.

4. SMS žinute

SMS žinute galima apmokėti iš Lietuvos ir Vokietijos. Jums tereikės pasirinkti šalį, už kurią pamokėlę norite sumokėti bei nusiųsti sugeneruotą tekstą nurodytu numeriu. Pamokėlė bus aktyvuota automatiškai.
 

Apmokėjimai atliekami patikimai ir saugiai per mokejimai.lt sistemą   Kokybės ir patikimumo ženklas